zpět

Nabízíme k prodeji letošní hříbátka

1. Nabízíme k prodeji krásného hřebečka PJ Gunpowder Spoonful  (4.6.2023). Je kontaktní a učenlivý, pastevně odchovaný.
Jeho otcem je úspěšný hřebec PG Gunpowder z texaského ranče 6666.
NCHA earner of $18,739: semi-finalist in the 2000 NCHA Open Futu- rity; 6th, 2001 Suncoast Winter Open Derby; semi-finalist in the 2001 NCHA Open Super Stakes. Ze spojení Playgun X Powderriver Pepidoc by Peppy San Badger.
Matkou je Sheza Pepto Spoonful po otci He’s A Peptospoonful:
$487.84 in NCHA dollars. He’s A Peptospoonful vyzávodil $72,851 a potomstvo vyběhalo téměř $3.5 milionu.

2. Dále nabízíme k prodeji hřebečka Timmy Smooth Magician (*20.4.2023).
Timmy má vynikající cuttingový původ a předpoklady do sportu - jeho otcem je Smartest Magician “Harry Potter” Evropský šampión v Cuttingu a Reiningu.
Matkou je Smooth Biz Leia ze spojení Biz Cee Boonsmal x Smooth Cool Cat “Ugly”. Timmy je velmi kontaktní, zvídavý, bezproblémový a učenlivý. Je pastevně odchovaný.

3. A poslední hřebeček k prodeji je Blue Flying Cat(*28.5.2023). Blue má vynikající cuttingový původ a předpoklady do sportu - otcem je úspěšný hřebec Cat Prints: účastník a zároveň finalista amerických Cuttingových Futurity. Jeho otcem je momentálně nejslavnější cuttingový hřebec světa High Brow Cat. V roce 2008 získal Cat Prints dvojnásobný titul evropského cuttingového šampiona Paint Horse ve třídách Amateur i Open. Matkou je Julia Flying Rose (O: Julias Flying Delta). Blue je velmi kontaktní, zvídavý, bezproblémový a učenlivý. Je pastevně odchovaný.


USA papíry samozřejmostí. 6panel N/N
Požadujeme nezávaznou návštěvu.

20. 9. 2023

Partneři

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby